Príprava v plnom prúde

HC Osmos Bratislava začalo svoju prípravu 3.8. kedy sa odštartoval tryout pre hráčov, ktorí sa chceli prebojovať do A-tímu. Po troch dňoch tréneri vybrali tých najšikovnejších hokejistov a vytvorili širší výber na sezónu 2017/2018.

Tím potom začal tvrdo trénovať a už 12.8. nás preverila HK Gladiators Trnava.
Pred slušným obecenstvom naši chalani s prehľadom zvíťazili 6:1 a ukazali, že v nasledujúcej sezóne určite nebudú len do počtu.

Góly HC: 2 Gron, Žitňanský, 2 Novák, Horský

Zostava HC Osmos Bratislava:
Neumann, Borároš – Obšut, Gouth, Kľučiar, Gron, Filo – Roth, Žitňanský, Galis, Šálka, Danišovský – Ficel, Valjent, Brodek, Mlynčár, Mucha – Čech, Michalička, Horský, Novák, Krajč.

Druhý zápas nás čakal u húževnatého 2.ligistu z Čiech HC Moravské Budějovice 2005.
Na zápas sme vycestovali bez výraznejšich opôr v poli, nech si treneri preveria aj mladíkov. Chalani bojovali, avšak podľahli súperovi 10:5.

Góly HC:

Zostava HC Osmos Bratislava:
Baroš – Ficel, Valjent, Galis, Kundrát, Danišovský – Roth, Michalička, Brodek, Mlynčar, bednarič – Gouth, Žistňaský, Kľučiar, Kratochvíla, Salay

Ďalej nás čaká 19.8. odveta v Trnave.