Preview HC Osmos Bratislava- HK’95 Považská Bystrica

Už  dnes, v  stredu  13.9.2017  sa  opäť  roztočí  kolotoč   zápasov  1.  hokejovej ligy,  ktorá  v  sezóne  2017/2018  ponesie  názov  St.  Nicolaus  1.  hokejová liga.  Vo  svojich  radoch  privíta  aj  nových  účastníkov  a  okrem   zástupcu  z hlavného  mesta v  podobe  tímu  HC  Osmos  Bratislava ,  budú  v  prvej  hokejovej lige  pôsobiť  aj  hokejisti  Dubnice. Tím HC  Osmos  Bratislava  by  rozhodne  nemal  patriť  medzi  „outsiderov“ , nakoľko  disponuje  zvučnými  menami.

Pripomeňme  si  však  výsledky  v  prípravnom  období.  Bratislavčania   pred  ostrým  štartom  do sezóny odohrali  sedem  duelov,  z ktorých  zarezonoval  najmä  výsledok  merania  síl  s  aktuálnym  Tipsport  ligistom  HC  07  Detva ,  ktorého dokázali  zdolať  na  ich  ľade  2:1.

HC  Osmos Bratislava  teda v  prípravnom  období  nazbieral  tri  víťazstvá,  keď porazil  Detvu, Trnavu a Moravské Budějovice.

Kto proti komu  v  úvodnom  kole nastúpi ?

1. kolo St. Nicolaus  hokejovej  ligy :

HC  Osmos  Bratislava  –  Považská Bystrica (18 : 30)

Skalica  – Prešov  (17 : 00)

Spišská Nová Ves  – Nové Zámky  B  (17 : 00)

Dubnica – Trnava  (18  : 00)

Topoľčany  –  Michalovce (18 : 00)

HC  Osmos Bratislava  disponuje  kvalitným  trénerským  obsadením.  V sezóne 2017/2018  na   lavičke budú :  Antal, Mega, či Verčík.

Faktory,  ktoré môžu  rozhodovať  o  tom,  že HC  Osmos  Bratislava  nebude  v  tabuľke  prvej  hokejovej  ligy  v  spodnej  časti  ( poznámka  redaktora ).

• Skvelý kolektív
  • Entuziasmus nováčika
  • Nabitá zostava
  • Skvelí fanúšikovia
  • Skúsené trénerské trio.

Považská  Bystrica a jej  výsledky v príprave:

Uherský Brod – P. Bystrica  3:8

P.Bystrica – Uherský Brod 8:0

P.Bystrica – Ostrava 2:3

Azda  najväčšou oporou v drese Považskej Bystrice bude bez  pochýb gólman Michal Dzubina.  Je to opora v bránke  s extraligovými a medzinárodnými skúsenosťami. Diváci sa teda v dnešnom zápase určite majú na čo tešiť.

Trénerom HK 95 Považská Bystrica, rovnako ako v minulej sezóne,  je Ľuboš Meszároš.  Dnes nás teda  čaká napínavý a zaujímavý duel,  na  ktorom nesmieš chýbať! Tak neseď doma a poď na hokej !! Vidíme sa všetci spoločne. Úvodné buly je naplánované na 18:30 hod.