Hráčom Osmos Bratislava sa na ihriskách súperov stále nedarí. Dokazuje to aj zápas v minulom kole v Skalici, kde súperovi podľahli 3:2 hoci mali dvojgólový náskok. Šancu na reparát majú hokejisti z hlavného mesta 29.9.2017. Na zimnom štadióne Vladimíra Dzurilu privítajú  doterajšieho lídra tabuľky hokejistov Dubnice.

Tí,  kraľujú na prvom mieste s päť bodovým náskokom pred hokejistami Skalice. Zatiaľ odohrali šesť duelov a získali sedemnásť bodov z možných osemnástich možných. Diváci  sa teda majú na čo tešiť. V bráne hostí by sa mal predstaviť Peter Kutej , ktorý kraľuje štatistikám brankárov s percentuálnou úspešnosťou 94,62% a s jedným čistým kontom.

HCB sa dnes pokúsi prelomiť negatívnu sériu prehier. Samozrejme ako každý, aj tento zápas bude náročný, ale práve preto potrebujeme teba. Tak neseď doma,  poď na hokej a vyhraj vecné ceny v súťažiach.  Trénerom hostí je Roman Stantien st.   na domácej lavičke bude stáť opäť Imrich Antal.  Naopak nenastúpi Stanislav Gron.

Kto proti komu v 6. kole?

Michalovce-Nové Zámky B (17:30 hod)

Považská Bystrica- Prešov(18:00 hod)

Spišská Nová Ves- Trnava (17:00 hod)

Topoľčany- Skalica  (18:00hod)