V rámci 7. kola prvej hokejovej ligy hokejisti Osmos Bratislava vycestujú na zápas do neďalekej Trnavy.  Udržia sa na víťaznej vlne ?

V minulom kole v dôležitom zápase porazili lídra tabuľky, čo mužstvu určite dodalo psychickú pohodu. Naopak domáca Trnava  sa nachádzajú na 9. mieste tabuľky s tromi bodmi. Diváci teda rozhodne uvidia zaujímavý duel, v ktorom je miernym favoritom HC Osmos.  Trnava si  pre pokoj v klube potrebuje pripísať ďalšie body, avšak stojí proti nej silný protivník.

Kto z koho uvidíme 4.10. 2017 niečo po 19tej hodine. Šláger kola sa odohrá v Dubnici, ktorá privíta zatiaľ tretie Topoľčany.

Program kola:

Skalica- Nové Zámky „B“(17:00 hod.)

Dubnica- Topoľčany (18:00 hod.)

Prešov- Spišská Nová Ves (18:00 hod.)

Michalovce- Považská Bystrica (17:30 hod.)

HCB do toho!!

Predpokladaná zostava:  Srnec (Nemec)- 1. Obšut. Vidovič, Kratochvíla, Miklík, Ručkay. 2. Podhradský, Ficeľ, Šálka, Klučiar, Mucha, 3. Černý, Kuzmín, Mlynčár, Alekseev, Danišovský, 4.Roth, Valjent, Bednarič, Krajč, Baranov.

Autor: Bc. Matej Čalfa

Foto: Peter Hoffman