Už dnes 6.10.2017. na Zimnom štadióne Vladimira Dzurilu privítame súpera z Prešova. Hokejisti HC Osmos Bratislava začali hrať ako jeden kompaktný tím, čo sa okamžite prejavilo nie len na hre, ktorú mužstvo predvádza, ale aj na výsledkoch. Najprv si to odniesol vtedajší líder tabuľky z Dubnice a v poslednom kole nám hokejisti Trnavy nestrelili ani gól. A to dokonca na vlastnom ľade!! Odnesie si dobrú fazónu HCB aj prešov? Príď sa presvedčiť už dnes!!

Pevne veríme, že dobré výsledky sa dnes odrazia aj na diváckej návštevnosti a prídete podporiť našich chlapcov.  Hoci sme svedkami toho, že sa tímu darí, počítame aj straty. Do zápasu dnes nezasiahne Michal Šálka, ktorý v zápase s Trnavou utrpel zranenie v hornej časti tela.

V minulom kole „tučniaci“ z Prešova na svojom ľade deklasovali Spišskú Novú Ves 9:3 a keďže „Žochari“ zdolali Dubnicu po nájazdoch, dnes v Bratislave uvidíme opäť lídra ligy! Ako hostia splnia taktiku trénera Antona Tomka uvidíme dnes večer

Najproduktívnejší hráči: HC Osmos- Miklík(7B), Podhradský  zatiaľ (3góly), najviac asistencií Novák-6.

Prešov: Najviac bodov(Baláž-11), najviac gólov( Chalupa-5) , najviac asistencií (Bylina-6)

Čaká nás teda atraktivny duel

Predpokladaná zostava: Srnec- (Nemec)-1. Obšut, Vidovič, Miklík, Podhradský, Ručkay, 2.Čech, Ficel, Klučiar, Kratochvíla, Mucha, 3.Černý, Kuzmín, Sloboda, Mlynčár, Danišovský, 4.Roth, Valjent, Krajč, Bednarič, Alekseev.

program kola:

Považská Bystrica- Nové Zámky “B”

Spišská Nová Ves- Michalovce

Skalica- Dubnica