Hokejisti HC osmos Bratislava v predošlom kole podali skvelý výkon z ľadu favorizovaného Prešova si odviezli bod po prehre 3:2 v predlžení o góly hostí sa postarali Danišovský a Alekseev. Na dobrý výkon budú chcieť hokejisti HCB nadviazať aj v súboji s priebežne 2. Michalovcami.  Tie sa na spomínanom mieste nachádzajú so ziskom 41. bodov, a v minulom kole, v divokom zápase porazili Spišskú Novú Ves 7:5.

Diváci teda uvidia atraktívny duel. V prospech domácich by mohla zahrať dlhá cesta hostí. Či to tak bude, ukáže až dnešný večer. Na zápase nesmieš chýbať!

Predpokladaná zostava: Kožiak(Neměc), Obšut, Vidovič, Klučiar, Gron Šálka, Valjent, Ficel, Brodek, Novák, Danišovský, Černý, Kuzmín, Sloboda, Kratochvíla, Mucha, Roth, Guoth, Bednarič, Mlynčár Dvonč.

Tešíme sa na teba a začíname o 18:30 hod.

Autor: Bc. Matej Čalfa

Foto: Boru Javorek