17.11.2017

. V rámci 21.kola prvej hokejovej ligy zaujal jeden výsledok. Hráči HC Osmos Bratislava deklasovali súpera z Nových Zámkov.Je to doteraz najvyššia výhra nováčika prvej ligy v aktuálnej sezóne

HC Osmos Bratislava- Nové Zámky B 19:3(8:1, 5:1, 6:1)

Góly a asistencie: 2.Černý(Krajč, Dvonč), 4.Brodek(Danišovský, Novák, 7. Horský( šálka, Klučiar), 15.Vidovič(Černý), 17.Dvonč(Brodek, Novák,), 17.Dvonč(Krajč, Kratochvíla), 18.Mucha(, Mlynčár), 19.Klučiar(Horský), 20.Brodek(Novák,Danišovský, 34.Danišovský, (Brodek, Vidovič), 37.Brodek(Novák Ficel), 38.Dvonč (Valjent, Kratochvíla), 39.Mucha(Bednarič), 47.Šálka(Klučiar,Horský), 49.Mlynčár(Valjent, Bednarič), 52.Vidovič(Mlynčár), 53.Brodek, (Danišovský, Valjent), 58.Kratochvíla(Krajč, Dvonč), 58. Mlynčár(Valjenbt, Bednarič)- 14.Voros(Rehák, Tužinský) 29.Klenko(Rehák< Tužinský), 49.Kudrna(Tužinský, Klenko.)

Vylúčení:2:1 na dve minúty, presilovky 0:1, oslabenia 0:0

rozhodovali: Valachovič-Beniač-Frimmel

Diváci:258

Diváci na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurilu videli gólové hody v podaní domáceho tímu. Ten úplne paralyzoval súpera a od úvodných minút jasne dokazoval,ktojea ihrisku pánom. Nové ZámkyB sa absolútne nezmohli na odbpor a prizerali sa totálnej deštrukcí hokejových systémov. V prvej tretine ich súper z hlavného mesta  doslova zničil ôsmimi gólmi a prakticky rozhodol o stretnutí . To však ešte nikto netušil čo sa v ďalšom priebehu udeje.

Nevedno čo sa udialo v šatni hostí počas prvej prestávky,ale nech to bolo čokoľvek vôbec to nepomohlo. Ba práve naopak. Hostia zrelí na uterták sa síce snažili niečo vymyslieť, av šak domáci boli nezastaviteľní. Dominobvali vo všetkých herných činnostiach. Výsledkom toho bol ďalší päť gólový prídel v sieti hostí. Skóre po štyridsiatich minútách skôr pripomínalo rugby ako hokej . Na sveteľnej tabuli svietilo hrozivých 13:2 v prospech HCB

V poslednej časti hry sa domáci presadili ešte6.x a dokončili tak demolovanie súpera, ktorého vyprevadili z debaklom 19:3 a totálne znechutili hosťom elán do ďalšej práce.