Už dnes 29.11.2017. o 18:30 sa na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurilu stretnú dvaja nezmieriteľní súpery prvej hokejovej ligy a to HC Osmos Bratislava a MHK Dubnica. V minulom stretnutí na ľade v hlavnom meste mal zápas všetko čo mal mať  Tvrdosť, pekné akcie a veľké množstvo emócie. Hostiia prehru neuniesli a dokonca na sociálnej sieti napísali, že v hnusnom bezprávnom zápase vyhrali domáci. Na čo sa teda môžeme od oboch mužstiev tešiť dnes? Domáci sa opäť potrebujú chytiť po prehrách v Skalici a doma s reprezentačnou dvadsiatkou. Dubnica pod vedením Romana Stantiena sa nachádza na 5.mieste. Domáci sa nachádzajú o priečku nižššie s dvojbodovou stratou práve na MHK Dubnica.  Právom teda môžeme očakávať súboj ako remeň. Preto potrebujeme tvoju podporu!!.

Príď povzbudiť svoj klub.

Predpokladaná zostava: Kožiak(Neměc)- Obšut, Vidovič, Klučiar, Halama, Šálka, Roth, Ficel, Brodek, Novák, Danišovský, Guoth, Kuzmín, Krajč, Kratochvíla, Dvonč, Čech, Valjent, Mucha, Mlynčár, Alekseev.

Autor: Bc.Matej Čalfa

Foto: Boru Javorek