Vážení priatelia, Hokejový klub HC OSMOS Bratislava a RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. (RŠK, p. o.), príspevková organizácia mestskej časti Bratislava-Ružinov, spoluorganizátori Mikulášskeho večera, si Vás dovoľujú pozvať na hokejové stretnutie 1. slovenskej ligy mužov medzi družstvami HC OSMOS Bratislava a Prešov PENGUINS hrané dňa 06.12.2017 od 18:30 hod na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v Bratislave. Pred začiatkom stretnutia, od 18:00 hod, sa uskutoční autogramiáda hokejových osobností (Cíger, Kapuš, Šatan a ďalší) a počas prestávok medzi tretinami sa odprezentujú malí hokejisti HK Ružinov ´99 Bratislava a krasokorčuliari ŠKP Bratislava. A keďže počas celého stretnutia sa v hľadisku zimného štadióna bude pohybovať Mikuláš a jeho partner čert,  tak v ňom nesmú chýbať ani deti. Voľné lístky na toto stretnutie dostane 50 žiakov z každej z 9 základných škôl a 2 stredných škôl v mestskej časti Bratislava-Ružinov. Výťažok zo stretnutia použijú organizátori na nákup pomôcok pre Ortopedickú kliniku Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave, ktoré zástupcom nemocnice odovzdajú dňa 07.12.2017 o 09:00 hráči HC OSMOS Bratislava Stanislav Gron a Jaroslav Obšut spolu so zástupcom hlavného partnera OSMOS s.r.o., zástupcami vedenia hokejového klubu a RŠK, p. o. S pozdravom Imrich Antal, Andrej Roman, Eduard Segíň – konatelia HC OSMOS Bratislava Ľubomír Lenár – riaditeľ RŠK, p. o.