V nedeľu 7.1.2018 sa prvý krát v novom roku predstavia hráči HC Bratislava na domácom ľade. Privítajú v skutku zdatného súpera z regiónu Zemplína, ktorý sa nachádza na prvom mieste tabuľky s 81 bodmi.
Prvý zápas v novom roku z Prešova do hlavného mesta body nepriniesol, keď HCB podľahla prešovským tučniakom 5:3. Reparát sa hráčom Bratislavy teda môže podariť už dnes, veď poraziť tak skúsené mužstvo, ktoré má vo svojich radoch hráčov z extraligy, nikdy neomrzí.
Ako to na zápas namiešal tréner spolu so svojim tímom?
Predpokladaná zostava HCB: Němec (Srnec) – Obšut, Ficel, Klučiar, Kratochvíla, Šálka, Roth, Valjent, Mucha, Novák, Danišovský, Černý, Kuzmín, Bednarič, Mlynčár, Dvonč, Čech, Guoth, Krajč.
Zápas sa začína 7.1. 2018 o.17:00 hod.
Veríme, že diváci si na zimný štadión v hojnom počte nájdu cestu, napriek zápasu HC Slovan Bratislava.
HCB má predsa svoju kvalitu!

Autor: Bc. Matej Čalfa
Foto : Boru Javorek