Základná časť prvej hokejovej ligy sa blíži k svojmu záveru. HC Osmos Bratislava sa chce skončiť medzi prvými piatimi tímami. 10.1.2018. na Zimný štadión Vladimíra Dzurilu pricestuje súper z Považia, ktorý bojuje o účasť v play- off.

Prekvapením je tip redakcie www.prvaliga.sk. Tento portál predpokladá buď nerozhodný výsledok alebo víťazstvo hostí. Hráči HCB nezabodovali v Prešove,  ani doma s Michalovcami. V dnešnom dueli sú,  ale jasným favoritom a ty pritom nesmieš chýbať! Lákadlom je aj možná účasť Mareka Slobodu, ktorý v zápase KHL proti Magnitogorsku 9.1.2018. Strelil svoj premiérový gól v KHL. Nastúpi dnes v drese HCB ?Preto sa tešíme na všetkých priaznivcov najrýchlejšej kolektívnej hry. HCB Do toho!

Predpokladaná zostava HCB: Kožiak- Obšut, Ficel, Klučiar, Kratochvíla, Šálka, Ledenev, Valjent, Brodek, Novák, Danišovský, Guoth, Kuzmín, Mucha, Mlynčár, Dvonč, Krajč, Roth, Bednarič

Autor: Matej Čalfa

Foto: Boru Javorek