Hoci bratislavskí chlapci z posledných dvoch duelov na klziskách súperov nezískali ani bod, v posledný januárový deň privítajú Dubnicu. Okrem iného je jasné, že v premiérovej sezóne sa klub dostal do vyraďovacej fázy. Napriek tomu ešte nie je  zrejmé, z ktorej priečky pôjde HCB do play- off.

Druhou významnou udalosťou tohto stretnutia je jubileum. V hlavnej úlohe bude nezabudnuteľný obranca s tvrdou strelou Jaroslav Obšut, ktorý nikdy neuhne z osobného súboja. Tento fantastický Otec hokejista a človek dnes odohrá svoj tisíci zápas kariéry!

Tak dnes 31.1.2018 o 18:30 hod. to spolu roztočme a všetko čo má ruky nohy na hokej!

Predpokladaná zostava HCB: Kožiak , (Mega) – Obšut, Podhradský, Klučiar, Kratochvíla, Sloboda, Černý, Vidovič, Brodek, Novák, Danišovský, Valjent, Ficel, Mucha, Šálka, Ondris, Guoth, Kuzmín, Bednarič, Mlynčár, Krajč.

Autor : Bc. Matej Čalfa

Foto : Boru Javorek