Skončila sa základná časť, získané body sú zabudnuté. 13.2.2018 sa začínajú vyraďovacie boje 1. St. Nicolaus hokejovej ligy. Prvá osmička si to medzi sebou rozdá v súbojoch na ostrie noža,  kde nikto nikomu nedaruje ani centimeter ľadovej plochy!

Pre niektorých sa javí ako prekvapenie účasť v play- off v podobe mužstva HC Osmos Bratislava. Ten, kto sledoval výkony a výsledky tohto mužstva prekvapený byť nemôže. Tím pod vedením trénerského tria Antal, Verčík, Mega, dokázal stmeliť kolektív a do hlavného mesta priniesli vyraďovacie boje. Podľa niekoľkých odborníkov je práve HC Osmos Bratislava považovaná za čierneho koňa turnaja.  Bude tomu tak ?

Štvrťfinálové dvojice :

Skalica – Považská Bystrica o 17:00 hod.

Michalovce – Spišská Nová Ves o 17:30 hod.

Prešov – Bratislava o 18:00 hod.

Topoľčany – Dubnica o 18:00 hod.

V sériách môžeme očakávať viacero vyrovnaných zápasov. Uvidíme, ako to nakoniec dopadne. Systém play-off je jasný. Hrá sa na tri víťazné zápasy.

Všetkým mužstvám želáme veľa šťastia !

Predpokladaná zostava HCB:

Mega (Němec) – Obšut, Vidovič, Klučiar, Kratochvíla, Ondris, Valjent, Ficel, Brodek, Novák, Danišovský, Guoth, Kuzmín, Mucha, Bednarič, Šálka, Matejovie, Mihalko, Krajč, Mlynčár, Roth.

Autor: Bc. Matej Čalfa

Foto: Boru Javorek