Bratislava 17.2.2018

Séria medzi Bratislavou a Prešovom pokračuje na bratislavskom ľade. Bratislava po úvodných dueloch prehráva 0:2 na zápasy, hoci výsledky vôbec nezodpovedajú predvedenej hre.  Príležitosti v dvojzápasoch v ICE Aréne dostali obaja gólmani, Karel Němec aj  Matej Mega. Druhý menovaný  pôsobil donedávna v Európskej univerzitnej hokejovej lige (EUHL) v mužstve bratislavských diplomatov. Svojej úlohy sa zhostil naozaj skvele. Podržal mužstvo v dôležitých momentoch. Napriek tomu to na zisk víťazstva nestačilo.

17.2.2018 sa uskutoční v poradí tretí zápas,  a ak chce HCB pomýšľať na zvrat,  musí zvíťaziť v tomto zápase. Domácim citeľne chýba pre zranenie Stanislav Gron. Musia sa s tým však vysporiadať.

Fanúšikovia, ktorí majú radi hokej, zápas sa  začína o 18:30 hod. na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurilu a HCB potrebuje každého fanúšika. Tešíme sa na vás.

Autor: Bc. Matej Čalfa

Foto : Boru Javorek