Sme radi, že si fanúšikovia bratislavského hokeja našli v premiérovej sezóne HCB v 1. St. Nicolaus lige čas a prišli podporiť  chlapcov z hlavného mesta.

Po etablovaní sa v lige si klub pred novou sezónou dal už tie najvyššie ciele a to postup do Tipsport ligy.

Preto budeme radi, ak vás, fanúšikov zavíta na štadión V. Dzurillu čo najviac a podporíte klub a hráčov, ktorí to budú určite potrebovať. Opäť vás budú čakať rôzne súťaže počas prestávok a taktiež sa bude na konci základnej časti žrebovať výherca zájazdu na NHL, ktorý do súťaže opäť venuje športová cestovná kancelária Superfanúšik.sk.

Ceny vstupeniek a celosezónne vstupenky  pre sezónu 2018/2019 pre Vás klub ponúka v týchto cenových reláciách :

Dospelí – 4 €

Dieťa nad 12 rokov – 2 €

Dieťa do 12 rokov – zdarma

Dôchodcovia – zdarma

“Family” balík (2x dospelí a 2x dieťa nad 12 rokov ) -10 €

Celoročná vstupenka – 70 € (Celoročná vstupenka nezahŕňa zápasy Play-off)

Majitelia permanentiek – 25 % zľava na zápasy Play-off

Permanentky môžete objednávať na info@hcbratislava.sk

Autor: Bc.Matej Čalfa