HC Osmos Bratislava pokračuje v podpisovaní zmlúv s novými hráčmi pre ročník 2018/2019. Novou posilou sa stáva Martin Juríček.  Fanúšikovia si toto meno môžu pamätať z pôsobenia v Ružinove, Michalovciach, Trnave a Slovane Bratislava.

Martina v našom klube srdečne vítame a želáme mu veľa zápasov s čistým kontom  v našom drese.

Po podpise zmluvy nám odpovedal na niekoľko otázok.

Prečo ste sa rozhodli práve pre HC Osmos Bratislava?

„V HCB som dostal super podmienky. Sú tam chalani,  s ktorými som už hrával, či už v Slovane alebo v Ružinove v mládežníckych kategóriách. Je to super partia, čo veľmi rozhodovalo a hlavne som po dlhšom čase doma.“

Čo očakávate od príchodu do hlavného mesta?

„Nechcem povedať, že očakávam niečo veľké. Ostávam nohami na zemi a len verím,  že je pred nami dobrá a kvalitná sezóna. Dúfam,  že sa nám podarí dostať sa čo najďalej a ukázať ľuďom ktorí prídu, kvalitný hokej.“

Odporučil vám niekto pôsobenie v Bratislave?

„Nie. S HC Osmos Bratislava som bol v kontakte už od minulej sezóny. Už len myšlienka, že bude opätovne v Bratislave hokej v slovenskej lige, sa mi veľmi zapáčila“.

Autor: Mgr. Matej Čalfa

Foto: HC Osmos Bratislava